Doporučujeme:

Informace o nabídce slevového serveru Lotmat.cz jsou k dispozici na těchto stránkách.


Upozornění: Věnujte, prosíme, pozornost datu uveřejnění článku. Vzhledem k vývoji finančního trhu již mohou být některé informace zastaralé.

Půjčky bez registru dlužníků online

23. září 2015

Zápis v registru dlužníků je něco, co může potkat kohokoliv z nás. Stačí jedna nebo dvě opožděné splátky půjčky a bankovní nebo nebankovní věřitel se postará, abychom získali zápis v registru.Když pak potřebujeme půjčit znovu, na koho se máme obrátit - kdo poskytuje dostupnou půjčku bez registru dlužníků? V dnešní době zápis v registru nemusí znamenat nepřekonatelný problém. Převážná většina finančních institucí se sice do registrů dlužníků dívá, ale naštěstí je zde skupina nebankovních společností, které registry ignorují.

Půjčky bez registru dlužníků ihned

Pokud si potřebujeme půjčit, jde mnohdy zejména o rychlost, s jakou můžeme peníze obdržet. Na nějaké zdlouhavé papírování většinou nebývá čas. Čekat dva tři dny si většinou nemůžeme dovolit. Nebankovní společnosti, které půjčky bez registru dlužníků poskytují, si této skutečnosti jsou dobře vědomy a půjčku bez registru jsou schopny poskytnout velmi rychle - v podstatě ihned.

SMS půjčka bez registru

Typickou půjčkou, kde zápis v registru dlužníků nebývá problém, jsou SMS půjčky - tedy malé rychlé krátkodobé půjčky před výplatou. Jedná se o malé úvěry do 10000 Kč a kromě toho, že nebudete potřebovat doložení příjmů u některých společsností "projdete" i se zápisem v registru dlužníků

Konsolidace půjček bez registru

Konsolidace půjček je způsob, jak sloučit naše stávající závazky do jednoho a platit tak celkově menší splátky. Tuto službu běžně poskytují banky a některé nebankovní společnosti, ale zpravidla bývá podmínkou čistý registr dlužníků. Opět ale existují některé mimobankovní společnosti, které registry neprověřují a konsolidaci půjček bez registru poskytují. Jde především o nebankovní půjčky s ručením nemovitosti o něž lze žádat například zde.