Doporučujeme:

Připadá vám poslední dobou veškeré zboží stále dražší a dražší? Potřebujete něco nakoupit, ale chcete ušetřit? Nakupujte zboží ve výprodeji. Informace o slevách jednoho z největších internetových obchodů v ČR a výprodeji zboží na MALL.cz najdete zde.


Upozornění: Věnujte, prosíme, pozornost datu uveřejnění článku. Vzhledem k vývoji finančního trhu již mohou být některé informace zastaralé.

Rychlé SMS půjčky bez registru

26. dubna 2015

S takzvanými SMS půjčkami se v poslední době doslova „roztrhl pytel“ a pokud si potřebujete půjčit pár stovek nebo tisícovek do další výplaty, není to v dnešní době vůbec žádný problém. U většiny z těchto malých půjček do výplaty Vás nikdo nebude s dokládáním příjmů obtěžovat.

Jak je tomu ale u SMS půjček bez registru – poskytne Vám někdo SMS půjčku, i když máte zápis v registru dlužníků?SMS půjčky s registrem i bez registru

Zápis v registrech dlužníků je při žádosti o půjčku komplikace a do jisté míry to platí i pro oblast SMS půjček. Většina z těchto půjček ve svých podmínkách jasně deklaruje, že klientům se záznamem v registrech půjčku neuděluje, další společnosti se k otázce „SMS půjčka bez registru“ přímo nevyjadřují. Z informací, které jsou k dispozici, vyplývá, že by k registrům měla být tolerantní společnost Ferratum.

Půjčka bez registru až 50000 Kč

Pokud chcete mít jistotu, že půjčku dostanete i s tím, že máte záznam v registrech, je vhodné obrátit se přímo na půjčku, která jasně deklaruje, že je poskytována i se zápisem v registru. Takovou půjčkou je například Tommy Stachi – ta je udělována ve výši 3000 – 50000 Kč na dobu 12 – 18 měsíců. S tím, že je zde vyžadováno doložení příjmů.

Půjčka Provident

Nebankovní půjčka bez doložení příjmů, kde jsou v některých případech tolerovány registry, je půjčka Provident od renomované společnosti Provident Financial. Ta je poskytována jak v hotovostní formě, tak v bezhotovostní formě a to až do 50000 Kč se splatností až 60 týdnů.