Doporučujeme:

Kupujete zboží a chcete si porovnat ceny? Využívejte Zboží.cz - srovnávač cen. Jednoduše si zjistěte, kde nakoupit nejlevněji.


Upozornění: Věnujte, prosíme, pozornost datu uveřejnění článku. Vzhledem k vývoji finančního trhu již mohou být některé informace zastaralé.

Kdo nabízí půjčky do 24 hodin

14. srpna 2015

Poskytovatelé bankovních a nebankovních půjček se předhánějí v tom, kdo rychleji poskytne peníze žadateli o půjčku. Často se proto setkáte s půjčkami do 24 hodin, které plní to, co napovídá jejich název. Kde je možné získat tyto půjčky a o jaké konkrétní úvěrové produkty se jedná?Kreditní karta

Kreditní karta slouží jako prostředek k čerpání úvěru při platbě u obchodníka. Klient obdrží kartu na počkání a ještě ten samý den si může udělat radost koupí nové věci nebo peníze vybrat z bankomatu. Kreditní kartu vydává bankovní i nebankovní instituce.

Kontokorent

Kontokorent dovoluje klientovi banky čerpat peníze z běžného účtu i tehdy, když na něm nemá dostatečnou vlastní hotovost. Sjednat si jej může přes přímé bankovnictví nebo na pobočkách. Finanční prostředky banky bude mít k dispozici do 24 hodin.

Nebankovní mikropůjčky

Co dělat v případě, když nemáte kreditní kartu ani kontokorent a zřizovat si je nechcete? Další možností, jak získat peníze do 24 hodin, je nebankovní mikropůjčka. Nejčastějšími mikropůjčkami jsou SMS půjčky a půjčky do výplaty.

Půjčky od soukromých osob

I lidé se záznamem v registru, bez příjmu a majetku mohou dosáhnout na půjčku. Stačí se obrátit na soukromého investora, který splacení úvěru většinou zajišťuje směnkou. Výhodou je rychlost dodání peněz, a to klidně do 24 hodin.

Když potřebujete více peněz

Potřebujete ne tisíce, ale desetitisíce až statisíce korun? V nabídce nebankovních společností a bank jsou i větší spotřebitelské půjčky, ovšem k těm je nutná dostatečná bonita, zástava nemovitosti nebo ručitel. V tomto případě klient dostane peníze za déle než 24 hodin, jelikož finanční instituce si vyhrazují 1 až 2 dny na posouzení a vyřízení žádosti o půjčku.