Doporučujeme:

Připadá vám poslední dobou veškeré zboží stále dražší a dražší? Potřebujete něco nakoupit, ale chcete ušetřit? Nakupujte zboží ve výprodeji. Informace o slevách jednoho z největších internetových obchodů v ČR a výprodeji zboží na MALL.cz najdete zde.


Upozornění: Věnujte, prosíme, pozornost datu uveřejnění článku. Vzhledem k vývoji finančního trhu již mohou být některé informace zastaralé.

SMS půjčka ihned úplně každému

15. července 2015

Získat půjčku může být někdy problém a je s tím spoustu administrativy. Ne ale u SMS půjček, které jsou poskytované ihned a každému. Může to být vůbec pravda?

Půjčky, které pomohou překlenout krátkodobou finanční krizi

Nebankovní půjčky, které řeší neočekávané výdaje nebo náhlou finanční krizi, jsou dnes velmi populární. Pomohou překlenout nedostatek peněz do další výplaty, mají krátkou dobu splatnosti a poskytnou několik tisíc korun, což většinou postačí na zaplacení toho, co je potřeba. Pokud se vám porouchalo auto, dosloužila pračka nebo nutně musíte zaplatit pár složenek, SMS půjčka úplně každému může být pro vás ten pravý produkt.Získá SMS půjčku opravdu každý?

Pokud jste neměli v minulosti problémy se splácením a máte pravidelný příjem, jsou vám dveře k většině půjček, a to nejen nebankovním, ale i bankovním, otevřeny dokořán. Se zápisem v registru dlužníků nebo neprokazatelným či nízkým příjmem se ale možnosti zužují. A to platí i o půjčkách nebankovních. A zužující se okruh platí i ohledně SMS půjček.

Některé společnosti jsou v podmínkách benevolentnější

Ne každá nebankovní společnost je tolerantní vůči zápisu v registru dlužníků nebo nízkému či nepravidelnému příjmu. Vzhledem k rostoucí konkurenci v této oblasti půjček se ale už objevují půjčky, u kterých nevadí některé nepříznivé faktory. Většinou se jedná o SMS půjčky. Některé společnosti nenahlížejí do registrů, nebo jsou k zápisům poměrně benevolentní. Podobně je tomu s prokazováním příjmu. S trochou nadsázky tak lze tyto půjčky pojmenovat "SMS půjčky ihned a úplně každému".

Půjčujte si vždy zodpovědně

Pokud budete hledat, určitě nějakou půjčku vhodnou pro vaši situaci najdete. Poměrně benevolentní je společnost Ferratum. Oblíbené jsou i půjčky Kredito 24. I když ale najdete půjčku, která je k dispozici pro každého, chovejte se zodpovědně a nepůjčujte si, pokud nevíte jistě, že peníze dokážete včas splatit.

Pokud byste se i přesto dostali do problémů s dluhy, se kterými si nebudete vědět rady, můžete se obrátit na některou z bezplatných finančních poraden - například zde.