Doporučujeme:

Kupujete zboží a chcete si porovnat ceny? Využívejte Zboží.cz - srovnávač cen. Jednoduše si zjistěte, kde nakoupit nejlevněji.


Upozornění: Věnujte, prosíme, pozornost datu uveřejnění článku. Vzhledem k vývoji finančního trhu již mohou být některé informace zastaralé.

Osobní půjčka od Cetelem

5. června 2015

Společnost Cetelem poskytuje prostřednictvím poboček a obchodních partnerů nebankovní úvěrové produkty a služby. Již 15 let pomáhá lidem v České republice uskutečnit jejich sny prostřednictvím půjček, přičemž nejžádanějším úvěrovým produktem je Osobní půjčka na financování osobních potřeb.O Osobní půjčce Cetelem

Osobní půjčka od Cetelem je nyní ještě výhodnější než kdykoliv předtím. Sjednáním půjčky získáte velmi výhodný úrok a navíc Vám společnost vrátí až deset splátek zpět. A o kolik můžete zažádat? Nejnižší možná částka začíná na 20 000 Kč a nejvyšší končí na 1 mil. Kč. Splatnost se pohybuje v rozmezí 6 až 120 měsíců. Výše úvěru a doba jeho splatnosti se odvíjí od toho, zda si půjčujete peníze neúčelově nebo na koupi automobilu, nábytku či na rekonstrukci. Za sjednání a vedení úvěru nezaplatíte ani korunu.

Jak postupovat?

O půjčku můžete požádat třemi způsoby: online, telefonicky nebo na pobočce. Podmínkou k získání půjčky je svéprávnost, vlastnictví bankovního účtu u některé z bank v ČR a trvalý zdroj příjmu. Nejpohodlněji sjednáte půjčku přes internet. S online kalkulačkou si nastavíte její parametry a vyplníte žádost. Následně Vám přijde smluvní dokumentace, kterou podepište a zašlete zpět emailem nebo poštou. Přidejte k ní naskenovaný občanský průkaz, údaje o zaměstnavateli a údaje o příjmech. Po posouzení doložených dokladů obdržíte peníze do 5 pracovních dnů na účet.

Výhodná nabídka

Osobní půjčka od Cetelem je o krok před konkurencí. Pro své klienty si připravila speciální nabídku: z této půjčky jim každý rok odpustí třeba jednu splátku. Výše odměny závisí na výši měsíční splátky a délce splácení. Pokud byste si vzali úvěr s délkou splácení od 25 do 48 měsíců, můžete každý rok získat zpět 50 % splátky. U úvěru se splatností od 49 do 120 měsíců je to až 100%.

our tip strips2

Náš tip:

Pokud se nechcete zdržovat dokladováním výše Vašich příjmů a hledáte půjčku bez doložení příjmů, rady ohledně spolehlivých a bezpečných půjčkách naleznete například na Maxi-Půjčky.cz