Upozornění: Věnujte, prosíme, pozornost datu uveřejnění článku. Vzhledem k vývoji finančního trhu již mohou být některé informace zastaralé.

Informace o půjčce Home Credit

18. září 2015

Společnost Home Credit a.s. byla založena v roce 1997 a v současnosti patří mezi přední poskytovatele spotřebitelských úvěrů v České republice. Z úvěrových produktů nabízí úvěry na automobil, hotovostní půjčky, konsolidaci úvěrů a kreditní karty. Podívejme se zblízka na Hotovostní půjčku, o níž můžete zažádat v místě prodeje nebo přes internet.Hotovostní půjčka na cokoliv

Potřebujete peníze, ale nechcete uvádět, na co je vynaložíte? Pak je pro Vás určena Hotovostní půjčka na cokoliv. Neplatíte žádné poplatky za sjednání, vedení ani předčasné splacení půjčky. Potěší Vás rychlost vyřízení úvěru a vrácení 1/4 úroků za včasné splácení. Peníze obdržíte do druhého dne od uzavření smlouvy na účet. Výše úvěru a splátek se odvíjí od Vašeho příjmu. Platí úměra, že čím vyšší máte příjem, tím vyšší půjčka je Vám nabídnuta.

Až 180 000 Kč se splatností 84 měsíců

Na internetových stránkách společnosti Home Credit si sami zvolíte částku od 10 000 do 180 000 Kč se splatností od 48 do 84 měsíců. Kdo nemá přístup na internet, může o půjčku požádat telefonicky. Další možnou variantou je sjednání úvěru na poště, ale nezískáte zpět 1/4 úroků. Připravte si dva doklady totožnosti, údaje o zaměstnavateli nebo Vašem podnikání a číslo bankovního účtu, kam budete chtít zaslat peníze.

SMS či vlastnoruční podpis

Půjčku jednoduše podepíšete SMS podpisem. Společnost Vám pošle SMS kód, který vložíte do systému a tím je smlouva podepsaná. Kdo si nerozumí s výdobytky moderní společnosti, ten může dokumenty k úvěru podepsat ručně. Home Credit Vám je zašle e-mailem, poštou či kurýrem, nebo můžete navštívit pobočku, kde budou dokumenty po domluvě připraveny.

our tip strips2

Náš tip:

Širokou plaetu informací a rad z oblasti spolehlivých a bezpečných půjček od 10000 Kč naleznete na těchto stránkách.