Doporučujeme:

Informace o nabídce slevového serveru Lotmat.cz jsou k dispozici na těchto stránkách.


Upozornění: Věnujte, prosíme, pozornost datu uveřejnění článku. Vzhledem k vývoji finančního trhu již mohou být některé informace zastaralé.

Parametry půjček před výplatou

10. září 2015

Půjčka před výplatou je specifický nebankovní úvěrový produkt, který je oblíbený pro svou dostupnost, jednoduchost a rychlost vyřízení. Jedná se o půjčku s poměrně nízkým maximálním limitem, který obvykle nepřesahuje 10 000 Kč. Pro tento úvěr je charakteristická doba splatnosti do jednoho měsíce. Jaké jsou další parametry této půjčky a kdo ji poskytuje?Poskytovatelé půjčky

Minimální částka, o kterou musíte požádat, je ve většině případů stanovena na 1 000 Kč. Na nejvyšší možnou částku dosáhnete až při opakovaných žádostech a po splacení předešlých půjček. Významným poskytovatelem půjček před výplatou je Kredito24, u něhož můžete požádat až o 15 000 Kč. Další společností je Ferratum, která nabízí půjčku do výplaty se splatností do 45 dnů. Podívejte se také na půjčku Zaplo, Everydayplus, Omega půjčku, Kouzelnou půjčku a půjčku Kredia a z pohodlí domova si jednotlivé nabídky porovnejte.

Přehledná žádost

O půjčku před výplatou se žádá prostřednictvím online formuláře na stránkách společnosti, u dalších půjček i přes SMS zprávy. Na úvodní stránce bývají posuvníky, pomocí kterých si vyberete částku a dobu splatnosti. Ihned vidíte, kolik zaplatíte na poplatcích. Například u půjčky ve výši 5 000 Kč a se splatností do 30 dnů vydáte na poplatcích v průměru 1 500 Kč.

Požádejte o půjčku kdykoli

Tyto půjčky získáte bez potíží do 60 minut, a jelikož se jedná o nižší částky, společnosti nevyžadují dokládání příjmů ani ručitele. O půjčku můžete požádat 24 hodin, 7 dní v týdnu. Celý schvalovací proces má na starosti automatizovaný systém, který pracuje v kteroukoli hodinu. Po schválení ihned zasílá peníze z té banky, u které máte účet. Tím je zajištěn okamžitý převod peněz.