Doporučujeme:

Chcete ušetřit za dovolenou? Informace o nabídce slevového portálu Slevín.cz se můžete dozvědět na těchto stránkách.


Upozornění: Věnujte, prosíme, pozornost datu uveřejnění článku. Vzhledem k vývoji finančního trhu již mohou být některé informace zastaralé.

Půjčka kredia: malý úvar pro každého

11. dubna 2015

Půjčku Kredia poskytuje společnost Kredia s.r.o. Jejím hlavním předmětem podnikání je poskytování malých SMS půjček do výše 10 000 Kč, jež jsou alternativou ke spotřebitelským úvěrům poskytovanými bankovními institucemi. Rozdíl je ale v tom, že klient nemusí zakládat běžný účet ani platit poplatky, kromě nákladů na každou půjčku.První půjčka do výše 1 000 Kč

Půjčte si, kolik potřebujete. K dispozici je Vám částka od 1 000 do 10 000 Kč. Podle svých finančních možností volíte dobu splatnosti 15, 22 nebo 30 dnů. Jste-li novým klientem, pro získání půjčky se nejprve registrujte na stránkách společnosti. S první půjčkou dosáhnete na půjčku ve výši 1 000 Kč. Společnost Vám pošle na e-mail a mobil potvrzovací zprávu a po jejím ověření Vás bude informovat o schválení půjčky. Na kontaktní adresu Vám doručí rámcovou smlouvu s ověřovacím kódem. Po odeslání tohoto kódu Vám částku převede na účet.

Další půjčky až do výše 10 000 Kč

Při další žádosti o půjčku je celý proces mnohem jednodušší. Stačí zaslat SMS s výší požadované částky a dobou splatnosti. Splatili jste první půjčku včas? Částka dalších půjček je vždy navýšena o 1 000 Kč až do dosažení maximální výše 10 000 Kč. Zajímá Vás, kolik zaplatíte navíc? Pokud si půjčíte částku 5 000 Kč s dobou splatnosti 30 dnů, zaplatíte na poplatku 1 650 Kč.

Bez příjmu a ručitele

SMS půjčku od společnosti Kredia získáte bez nutnosti ručitele a prokazování příjmu. Úvěr je tak dostupný každému, kdo nemá příjem ze zaměstnání. O půjčku zažádejte tehdy, když si budete jisti, že ji příští měsíc splatíte, například ze sociálních dávek, státních příspěvků či jiného příjmu.

our tip strips2

Náš tip:

Další rady a tipy na rychlé a bezpečné půjčky bez formalit naleznete na Maxi-Půjčky.cz