Doporučujeme:

Připadá vám poslední dobou veškeré zboží stále dražší a dražší? Potřebujete něco nakoupit, ale chcete ušetřit? Nakupujte zboží ve výprodeji. Informace o slevách jednoho z největších internetových obchodů v ČR a výprodeji zboží na MALL.cz najdete zde.


Upozornění: Věnujte, prosíme, pozornost datu uveřejnění článku. Vzhledem k vývoji finančního trhu již mohou být některé informace zastaralé.

SMS půjčka bez 1 Kč a bez příjmu - kde ji hledat?

31. října 2015

SMS půjčky jsou relativně novým finančním produktem. Slouží k okamžitému řešení krátkodobého finančního problému.

Tyto půjčky získaly mnoho podob a mezi často hledaným výrazem je SMS půjčka bez 1 Kč a bez příjmu. Proč?Právě tato půjčka přináší žadateli rychlý proces schválení, aniž by musel dokládat svůj příjem a převádět na účet společnosti 1 Kč.

Jak postupovat?

SMS půjčku zvládne vyřídit každý. Je natolik jednoduchá, že se pro Vás celý proces stane spíše zábavou. Nejprve si vyberte nebankovní společnost, která má tento finanční produkt v nabídce. Na jejích stránkách si zvolte výši půjčky a dobu splatnosti, vyplňte žádost a odešlete ji. Nezdrží Vás ani ověřování čísla účtu, ani prokazování příjmu.

Mnohé společnosti si uvědomují, že zasílání registračního poplatku 1 Kč nejen žadatele o úvěr "otavuje", ale celou záležitost také prodlužuje. A to o několik minut, nebo také o několik dní - pokud posíláte registrační korunu mezi dvěma bankami. Proto některé nebankovní společnosti zasílání registračního poplatu nepožadují. Mezi jinými je to například Ferratum, Kouzelná půjčka nebo Půjčkomat.

Ve dne i v noci

O tuto půjčku můžete zažádat kdykoliv, třeba v noci nebo o víkendu. Výsledek se dozvíte za pár minut, protože schvalovací proces má na starosti automatizovaný systém. Ten pracuje 365 dní v roce, 24 hodin denně. Odpadá nudná administrativa, pouze pár minut Vás zdrží vyplnění online žádosti nebo zaslání SMS zprávy. Po schválení očekávejte peníze ihned na účtu. Podmínkou je vlastnit účet u stejné banky jako společnost. V případě mezibankovního převodu Vám peníze dorazí zpravidla do následujícího pracovního dne.

Kolik si půjčit?

Při první SMS půjčce Vám nebankovní společnost nabídne menší částku, například 2 000 Kč. Po splacení a vyřízení druhé a následující půjčky se částka postupně navýší až do určeného limitu. Každá společnost má stanovenou jinou hranici, ale nejčastěji se setkáte s 10 000 Kč. Ať už si půjčíte nejvyšší možnou částku nebo jen pár stovek, splatnost je nejdéle do 30 dnů.